Chladničky a mrazničky

Nabízíme vám americké ledničky, kombinované ledničky a lednice s mrazákem. V naší nabídce naleznete chladničky a lednice, které si oblíbíte. Při nákupu vám pomohou hodnocení, diskuse, názory, komentáře a recenze majitelů.

Nejprodávanější Nejlevnější Nejlépe hodnocené

1 2 3 41

Filtrovat

Vymazat filtr

Kategorie

Značka

Cena a dostupnost

Energetická třída

Barva

Spotřeba el. energie (kW/h)

Výška (cm)

Šířka (cm)

Objem chladničky

Celkový objem (l)

Počet polic

Umístění mrazáku

Displej

Počet lahví

Vymazat filtr

V sekci lednice naleznete monoklimatické ledničky, mrazáky, chladničky do auta a chladící boxy. Kombinované chladničky a lednice obsahují prostor pro chlazení potravin a oddělený mrazák. Monoklimatické chladničky mají pouze chladící část a nemají žádný mrazák. Pro snadný výběr americké ledničky, lednice a chladničky využijte hledání podle parametrů. Doporučujeme vám chladničky s energetickou třídou spotřeby A+ nebo A. Takové ledničky a chladničky vám ušetří peníze! Lednice a ledničky nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis. Nakupujte lednice, ledničky a chladničky AEG, ledničky Electrolux, Zanussi, ledničky LG, Bosch, Siemens, Liebherr, Miele.

Připravili jsme pro vás doporučení pro výběr nové chladničky.

Volně stojící nebo vestavěné chladničky?
Záleží na uspořádání vaší kuchyně. Pokud potřebujete elegantní řešení zabudované do kuchyňské linky, zvolte vestavěnou chladničku. S volně stojící chladničkou nebo ledničkou můžete libovolně manipulovat a umístit ji na nejvhodnější místo ve vaší domácnosti. Při častém stěhování doporučujeme volně stojící chladničky.

Ledničky s mrazákem anebo bez mrazáku?
Pokud hledáte pouze chladničku pro chlazení potravin a nepotřebujete mrazák, tak zvolte chladničku bez externího mrazáku. Do menších kuchyní, kde není prostor pro samostatný mrazák, se hodí kombinace chladničky s mrazákem. Většina zákazníků ElektroMedia.cz dává přednost kombinovaným variantám chladniček, u kterých je samostatný mrazák součástí ledničky, protože nemají tak velké nároky na prostor a na malé zastavěné ploše je tak možné skladovat čerstvé i mrazené potraviny.

Úsporné chladničky a ledničky třídy A+, A
Chladničky a ledničky jsou většinou spuštěné nepřetržitě, aproto dbejte na údaje týkající se energetické spotřeby chladničky. Ledničky a chladničky jsou rozděleny do několika energetických tříd (A++, A+, A, B, atd.). Nejúspornější jsou ledničky kategorie A++, A+ a A. Výsledná spotřeba chladničky ale závisí také na tom, kam chladničku umístíte. Pokud na chladničku svítí slunce, náklady na provoz chladničky se samozřejmě zvýší.

Chladničky s funkcí NoFrost
Jedná se o nenámrazový systém cirkulace vzduchu v chladničce, který odvádí vlhkost z vnitřního prostoru mrazáku k výparníku na vnější straně chladničky. Vzduch v mrazicím prostoru chladničky zůstává suchý, aproto se v lednici či chladničce netvoří led ani námraza.

Levné a nejlevnější Chladničky a mrazničky na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Chladničky a mrazničky za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Chladničky a mrazničky nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Chladničky a mrazničky máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Chladničky a mrazničky a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Chladničky a mrazničky) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Chladničky a mrazničky prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Pračka Tablet boční
bsh 5 let boční